درباره ما

درباره ما

تاریخچه:

در سال 1363 با توجه به نیاز صنعت کشور گروهی از قالب سازان زبده فارغ التحصیل شرکت زیمنس گرد هم آمدند و کارخانه پیشرفته ای به منظور تولید قالبهای پیچیده تاسیس نموده و آن را مدرن ابزار نامیدند. بعد از گذشت چند سال و توسعه فعالیت ها شرکت شگرف ابزار تشکیل گردید که یکی از قالبسازان مطرح کشور بود و به ساخت انواع قالبهای قطعات پلاستیکی پیچیده و قالبهای بزرگ فلزی اقدام می نماید. در سال 1376 موسسان کارخانه مژده وصل را به منظور تولید انواع قطعات لاستیکی، پلاستیکی، فلزی و دایکست تاسیس نمودند و بدین ترتیب شرکت مژده وصل شیراز ملقب به MVS  عملا شروع به کار کرده و محصولات خود را به بازار عرضه نمود. در سال 1380 این شرکت زمینه فعالیت خود را به محدوده تولید قطعات لاستیکی و پلاستیکی خودرو با مشارکت شرکت مکا پلاست فرانسه گسترش داد.

این شرکت دارای گریدB  ساپکو ،گریدB+  مگاموتور و گرید B سازه گستر سایپا و استانداردIATF16949:2016  می باشد.

 

بیانیه ماموریت: پاسخگویی به نیاز صنعت کشور در زمینه تولید قطعات پلیمری خودرو، صنعت حمل و نقل و غیر خودرویی و اشتغال زایی در کشور می باشد.

 

چشم انداز: ما برآنیم در سه سال آینده به عنوان سازنده برتر در تولید محصولات پلیمری جانبی موتور و با توجه به تحریم ها نسبت به داخلی سازی قطعات اقدام نموده و همچنین یکی از تامین کنندگان محصولات فوق برای بازار کشورهای منطقه باشیم.